Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Grudziądza poszukują zaginionego Patryka Niklewskiego

Data publikacji 16.03.2021

Ponad 60 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej od soboty poszukuje Patryka Niklewskiego, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Z ustaleń mundurowych wynika, że tego dnia około godziny 3.30 mężczyzna uczestniczył w zdarzeniu drogowym pod Łasinem, po czym oddalił się z miejsca i do teraz nie skontaktował się z bliskimi. Jeśli ktoś zna los zaginionego proszony jest o kontakt z policjantami z Grudziądza lub pod numer alarmowy 112.

W sobotę (13.03.21) około 3:30 dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wybudowanie Łasińskie auto zjechało na pobocze drogi, po czym dachowało. Z relacji telefonującego wynikało, że kierowca wysiadł z pojazdu i oddalił się w kierunku pobliskich pól.  Skierowani na miejsce policjanci rzeczywiście nikogo nie zastali w samochodzie, ani też w jego pobliżu. Ustalili natomiast, że autem kierował 24-letni mieszkaniec Łasina. Kilka godzin później, tego samego dnia (13.03.21) rodzina mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie.

W sobotę (13.03.2021) około godziny 3.30 dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wybudowanie Łasińskie auto zjechało na pobocze drogi, po czym dachowało. Z relacji telefonującego wynikało, że kierowca wysiadł z pojazdu i oddalił się w kierunku pobliskich pól.

Skierowani na miejsce policjanci rzeczywiście nikogo nie zastali w samochodzie, ani też w jego pobliżu. Ustalili natomiast, że autem kierował 24-letni mieszkaniec Łasina. Kilka godzin później, tego samego dnia rodzina mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie.

Ponad 60 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej już kolejny dzień poszukuje Patryka Niklewskiego.
Rysopis: wiek 24 lata, 180 cm wzrostu, włosy krótkie, ciemny blond.
Znaki szczególne: delikatna blizna nad prawym uchem.
Mężczyzna ubrany był tego dnia w odzież roboczą.

Wczoraj (15.03.2021 r.) mundurowi z psami tropiącymi oraz strażacy przeczesywali tereny, którymi prawdopodobnie oddalił się zaginiony. Jednak bezskutecznie.

Dzisiaj poszukiwania zostały wznowione, tym razem z wykorzystaniem drona, który patroluje miejsca trudno dostępne, w tym zbiorniki wodne, występujące w okolicach zaginięcia Patryka Niklewskiego.

W przypadku napotkania osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku funkcjonariusze proszą poinformować dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji tejże jednostki tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

 

  • policjant podczas poszukiwań z psem na polu
  • policjanci i strażacy stoją na polu gotowi do poszukiwań
  • policjanci i strażacy idą po polu podczas poszukiwań
Powrót na górę strony