Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zgorzelecka grupa „Nysa” odzyskała kolejny samochód

Data publikacji 23.03.2021

Policjanci z grupy „Nysa” wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy na terenie gminy Bogatynia odnaleźli skradziony samochód. Pojazd marki Mitsubishi został skradziony wcześniej z terenu Niemiec. Właściciel wycenił jego wartość na kwotę 25 000 euro. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” z Wydziału Kryminalnego, podczas działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości samochodowej, uzyskali informacje, gdzie może znajdować się poszukiwany samochód. Wcześniej pojazd marki Mitsubishi, po wcześniejszym włamaniu do niego został, skradziony z terenu Niemiec. Właściciel oszacował jego wartość na kwotę 25 000 euro.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze na jednej z posesji w gminie Bogatynia ujawnili szukane auto. Pojazd został zabezpieczony do dalszych czynności procesowych. Policjanci prowadzą teraz czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia jak i zatrzymania osób mających związek z kradzieżą.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony