Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przeprowadzili zbiórkę na rzecz osób poszkodowanych w pożarze

Data publikacji 24.03.2021

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołowie wzięli udział w zbiórce na rzecz osób poszkodowanych w wyniku pożaru w miejscowości Lubiąż. Podczas akcji pomocowej zebrano artykuły chemiczne, jedzenie, odzież oraz najbardziej niezbędne przedmioty codziennego użytku.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 12 marca bieżącego roku w jednym z zabytkowych budynków mieszkalnych na terenie miejscowości Lubiąż. 10 rodzin straciło dach nad głową i dorobek życia.

Wołowscy policjanci, mając na uwadze trudną sytuację, w jakiej znalazły się rodziny poszkodowane w wyniku pożaru, postanowili przeprowadzić zbiórkę najbardziej niezbędnych przedmiotów. Funkcjonariusze przekazywali artykuły spożywcze, odzież, środki czystości oraz inne przedmioty codziennego użytku.

W dniu 23 marca bieżącego roku zebrane darowizny zostały przekazane pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wołowie. Wszystkie osoby chętne do pomocy pogorzelcom mogą kontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wołowie pod numerem telefonu 506-543-316.

(KWP we Wrocławiu / kp)

  • policjanci z torbami z zakupami wchodzą do MOPSu
  • torby z zakupami stoją na podłodze i na stoliku
  • policjant stawia torbę z zakupami na stole
Powrót na górę strony