Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nasi funkcjonariusze ponownie na podium mistrzostw Europy!

Data publikacji 28.03.2021

Dwóch policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Łodzi rozgromili konkurencję zajmując pierwsze i trzecie miejsce podczas Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym, które odbyły się pomiędzy 18, a 20 marca 2021 roku w Siedlcach.

Funkcjonariusze rywalizowali w zawodach składających się z trzech konkurencji sportowych: przysiadu ze sztangą, wycisku sztangi leżąc i martwego ciągu. Młodszy aspirant z SPKP w Łodzi podjął walkę w kategorii do 100 kg osiągając łączny wynik na poziomie 597,5 kilograma. Rozgromił tym samym konkurencję i zajął zasłużone pierwsze miejsce. Drugi z naszych policjantów w stopniu sierżanta sztabowego wystartował w kategorii do 90 kg uzyskując 555 kg i zajmując trzecie miejsce Mistrzostw Europy.

To nie pierwszy tego typu sukces tych funkcjonariuszy. Od lat fascynują się oni sportami siłowymi i wytrzymałościowymi. Wielokrotnie byli nagradzani za osiągnięcia sportowe. W latach poprzednich również stawali na najwyższym podium Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym oraz wygrywali ogólnopolskie zawody w konkurencjach wytrzymałościowo-siłowych.

Gratulujemy!

Powrót na górę strony