Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze odnaleźli zaginioną 9-latkę

Data publikacji 30.03.2021

Policjanci odnaleźli 9-letnią dziewczynkę, która bez słowa wyszła z domu. Nieletnia nie znała topografii miasta. Została namierzona dzięki charakterystycznej kurtce, którą łatwo udało się wypatrzeć na kamerach monitoringu. Dziewczynka cała i zdrowa wróciła do domu.

Wczoraj (29.03.2021) około godziny 13:30 policjanci z 2 komisariatu zostali powiadomieni o zaginięciu 9-latki. Zaniepokojona matka stwierdziła, że dziewczynka około godziny 9.00 rano, niezauważenie wyszła z domu. Nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Według informacji przekazanych przez zgłaszającą dziecko nie znało topografii miasta. Początkowo członkowie rodziny prowadzili poszukiwania na własną rękę, jednak gdy to nie przyniosło efektów zdecydowali się zgłosić sprawę na komisariacie.

W związku z informacją policjanci od razu rozpoczęli przeczesywanie ulic. Ogłoszono alarm. W poszukiwania zaangażowano również policjantów z innych komisariatów oraz z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Pracownikom monitoringu miejskiego przekazano dokładny rysopis dziecka. Wspólne działania niebawem dały oczekiwane efekty. 9-latka została namierzona na kamerach monitoringu dzięki charakterystycznej kurtce w którą była ubrana.

Dziewczynka cała i zdrowa powróciła do rodziny.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony