Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#Challenge „Kilometr dla Moniki”

Data publikacji 08.04.2021

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie przebiegli "kilometr dla Moniki". Celem akcji jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla Moniki, która w listopadzie 2020 roku uczestniczyła w wypadku drogowym. Podkarpaccy funkcjonariusze z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w to szczytne przedsięwzięcie.

Nominowani w challengu muszą przebiec 1000 m, włączyć się w zbiórkę, a po wykonaniu zadania wyznaczyć kolejne instytucje.

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie po otrzymaniu nominacji od Oddziału Prewencji Policji w Lublinie bez wahania podjęli wyzwanie i włączyli się do akcji „Kilometr dla Moniki”.

Pani Monika - 28 letnia mieszkanka powiatu wielickiego - jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. W połowie listopada ubiegłego roku uległa wypadkowi drogowemu. Kobieta doznała poważnych obrażeń. Teraz czeka ją długie i kosztowne leczenie, a także zakup protezy. Pieniądze uzyskane w akcji "Kilometr dla Moniki" zostaną przeznaczone na leczenie.

Po wykonaniu zadania, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie nominowali do kontynuacji tej inicjatywy Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Legnicy.

Zbiórka na stronie:

SIĘ POMAGA- MONIKA DURAK

Opis filmu: #Challenge „Kilometr dla Moniki” - film przedstawiający wykonanie zadania

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.58 MB)

Opis nagrania: Audiodeskrypcja do filmu

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 940.77 KB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony