Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli prawie 32 tys. porcji narkotyków i zatrzymali podejrzanego

Data publikacji 09.04.2021

Mundurowi z Bolesławca przy współpracy z funkcjonariuszami z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone w garażu i miejscu zamieszkania 25-latka. Decyzją sądu zatrzymany trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku działań operacyjnych mundurowi ustalili, że mieszkaniec Bolesławca może posiadać dużą ilość narkotyków różnego rodzaju. 25-latek został zatrzymany przez funkcjonariusze wydziału kryminalnego bolesławieckiej jednostki i policjantów komendy wojewódzkiej we Wrocławiu w chwili gdy wychodził z użytkowanego przez siebie garażu. Po sprawdzeniu pomieszczenia policjanci potwierdzili swoje podejrzenia. Na miejscu zabezpieczyli prawie 32 tysiące porcji czarnorynkowych metamfetaminy i 540 porcji marihuany. Podczas sprawdzenia miejsca zamieszkania podejrzanego, funkcjonariusze znaleźli jeszcze kilka porcji narkotyków.

Zatrzymany, który nie ma czystej kartoteki karnej, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec podejrzanego zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Na zdjęciu widać leżący na biurku pudełko z białymi kryształami
  • Na zdjęciu widać leżące na biurku zabezpieczone narkotyki i wagi">
  • Na zdjęciu widać leżące na biurku zabezpieczone narkotyki
  • Na zdjęciu widać dwóch policjantów w kamizelkach odblaskowych, którzy prowadzą na schody zatrzymanego mężczyznę

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar )

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony
Polska Policja