Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant Miejski Policji w Radomiu oraz Zastępca Komendanta pożegnali się z policyjnym mundurem

Data publikacji 09.04.2021

Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion pożegnał Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu podinsp. Roberta Hodio oraz Zastępcę Komendanta mł.insp. Dariusza Frączka, którzy odchodzą na emeryturę. W uroczystościach udział wzięli samorządowcy, z którymi współpracowali oraz policjanci.

Dzisiaj odbyło się pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu podinsp. Roberta Hodio oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego mł.insp. Dariusza Frączka, którzy po 30 latach służby rozstali się z policyjnym mundurem. Odchodzących na emeryturę policjantów pożegnał Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion i podziękował za lata rzetelnej i profesjonalnej służby.

Podczas uroczystości podinsp. Robert Hodio pożegnał się ze sztandarem Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. W dowód uznania i wdzięczności za długoletnią służbę w policyjnym mundurze nadinsp. Michał Ledzion wręczył podinsp. Robertowi Hodio pamiątkową szablę oficerską. W imieniu zgromadzonych samorządowców głos zabrał Radosław Witkowski - Prezydent Radomia oraz Waldemar Trelka - Starosta Radomski, którzy podziękowali odchodzącym na emeryturę za troskę i zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa.

Odchodzący Komendanci podziękowali samorządowcom za udzielane wsparcie i współpracę na rzecz bezpieczeństwa. Podziękowali także policjantom i pracownikom Policji, z którymi przez lata współpracowali.

Życzymy, by ich dalsza droga życiowa, już poza służbą, przyniosła spełnienie i realizację marzeń, które do tej pory odkładane były na później.

Autor: Justyna Leszczyńska

 

Powrót na górę strony
Polska Policja