Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelali z wiatrówki do przechodniów

Data publikacji 07.05.2008

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na ulicy Jana Pawła II strzelali do przechodniów. W ciągu dwóch ostatnich dni w ten sposób zranionych zostało dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 lat. Młodszy chłopiec doznał rany postrzałowej lewego uda, natomiast 17-latek ma obrażenia klatki piersiowej ze śruciną, która utknęła w płucu.

Jak wynika z zebranego materiału wiatrówka została zakupiona kilka dni temu przez 22-latka, który to postanowił wraz z kolegami na ul. Jana Pawła wypróbować broń. Na początku strzelali jak zeznawali do butelek i puszek a 17-latka trafili jak sami określili przypadkiem. Młodszy pokrzywdzony został zraniony, bo bezmyślni posiadacze wiatrówki celując w niego nie sądzili, że mogą zrobić mu krzywdę.

22-latek w chwili zatrzymania miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu, 20-latek ponad 1,5. Wiatrówka została zabezpieczona przez policjantów. Po wytrzeźwieniu mężczyzną zostaną przedstawione zarzuty. Policjanci ustalają czy w wyniku tej głupiej zabawy nie ucierpiały również i inne osoby.
Powrót na górę strony