Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił sąsiada, który zwrócił mu uwagę

Data publikacji 07.05.2008

23-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów za pobicie swojego sąsiada. Pobił starszego mężczyznę, ponieważ ten zwrócił mu uwagę, że niszczy on zieleń. Sprawca został przewieziony do komisariatu, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

70-letni mieszkaniec domu przy jednej z ulic Tarnowa Podgórnego zwrócił uwagę sąsiadowi, że niszczy zieleń otaczającą jego dom. Następnie mężczyzna wrócił do swojego mieszkania i po chwili usłyszał pukanie do okna. Gdy je otworzył ujrzał chłopaka, z którym chwile wcześniej rozmawiał. 23-latek uderzył starszego pana tak mocno, że upadł on na podłogę w swoim mieszkaniu.

Następnie 23-latek wskoczył przez otwarte okno do mieszkania. Tam jeszcze kilkakrotnie uderzył mężczyznę. Świadkiem całego zajścia był kilkuletni wnuk poszkodowanego.

Na miejsce przyjechało pogotowie, które zabrało pobitego mężczyznę do szpitala. Policjanci chwilę po zajściu zatrzymali sprawcę pobicia. 23-letni Michał W. został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Powrót na górę strony