Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Obywatelka Filipin podziękowała policjantom za pomoc

Data publikacji 13.04.2021

Szczecińscy policjanci w codziennej służbie pomagają mieszkańcom oraz gościom z zagranicy, odwiedzającym nasze miasto w kłopotliwych zdarzeniach życia codziennego. Problemowe sytuacje są uciążliwe zwłaszcza dla cudzoziemców przebywających w obcym kraju. Osoby te mogą liczyć na zaangażowanie i wsparcie mundurowych. Przekonała się o tym obywatelka Filipin, której walizka z rzeczami osobistymi i dokumentami zaginęła. Również w tym przypadku szybkie działanie policjantów doprowadziło do rozwiązania niepokojącej sytuacji.

W niedzielę (11.04.2021 r.) funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji Szczecin - Dąbie podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem zagubienia walizki z dokumentami przez obywatelkę Filipin.

W wyniku przeprowadzonej rozmowy ze zgłaszającą i uważnego śledzenia korespondencji radiowej skojarzyli, że w tym czasie na numer alarmowy 112 zatelefonował mężczyzna z informacją, że na terenie prawobrzeżnej części miasta odnalazł walizkę nieznanego pochodzenia. Policjanci wraz ze zgłaszającą udali się na miejsce odnalezienia walizki. Kobieta potwierdziła, że zguba jest jej własnością.

Kobieta nie kryła wdzięczności i podziękowała policjantom za sprawne i skuteczne podjęcie interwencji.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony