Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sukces lubartowskiego policjanta na Międzynarodowym Festiwalu Sportów Sylwetkowych i Mistrzostwach Polski w Kulturystyce

Brązowy Medal Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w debiutach National Physique Committe Worldwide oraz V miejsce w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce do 90 kilogramów - to wynik ciężkiej pracy lubartowskiego policjanta wydziału prewencji – sierżanta sztabowego Cezarego Lika. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Cezary Lik od kilkunastu lat pełni służbę w lubartowskiej komendzie w wydziale prewencji. Jest on doświadczonym i zaangażowanym w służbę funkcjonariuszem. Policjant w wolnym czasie związany jest z jednym z lubartowskich klubów sportowych, gdzie w ciągu ostatnich miesięcy wykonał ogromną pracę nad samym sobą i zadebiutował na scenie.

Wyniki, jakie osiągnął, czyli Brązowy Medal Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w debiutach National Physique Committe Worldwide oraz V miejsce w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce federacji NPC do 90 kilogramów - mówią same za siebie.

Jak podkreśla wszystko to zasługa ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Jak widać było warto. Cieszymy się z osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów zarówno na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony