Aktualności

Lęborscy dzielnicowi mają nowe miejsce pracy

Data publikacji 15.04.2021

Usytuowanie nowych pomieszczeń lęborskich dzielnicowych na parterze budynku komendy to znaczne udogodnienie dla osób chcących spotkać się z policjantami. To również poprawa komfortu pracy mundurowych, którzy z najwyższego piętra przenieśli się do nowo wyremontowanych i nowocześnie wyposażonych biur.

Z nowego, bardziej komfortowego miejsca pracy mogą cieszyć się policjanci z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Otrzymali bowiem znaczną część parteru budynku, wcześniej wyłączoną z użytkowania. Przekazane dzielnicowym pomieszczenia są wyremontowane, przestronne i nowocześnie wyposażone. Mundurowi, poza pomieszczeniami biurowymi mają tam do dyspozycji salę odpraw, kuchnię, łazienkę i szatnię.

Adaptacja nieużywanych wcześniej pomieszczeń na nowe miejsca pracy funkcjonariuszy, była możliwa dzięki współpracy z władzami samorządowymi, które sfinansowały większość tego przedsięwzięcia. Duże podziękowania należą się również pracownikom cywilnym lęborskiej Policji, którzy, posiadając odpowiednie kwalifikacje, wykonali znaczną część prac remontowych.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wynikające z pandemii koronawirusa, odstąpiono od uroczystego otwarcia nowych pomieszczeń lęborskich dzielnicowych.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • wnętrze wyremontowanego pomieszczenia
  • policjant siedzi przy biurku
Powrót na górę strony
Polska Policja