Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po narkotykach zapomnieli o niemowlęciu

Data publikacji 08.05.2008

Byli pod wpływem narkotyków i opiekowali się synkiem. Pracownicy ośrodka pomocy społecznej w Górze Kalwarii powiadomili miejscową Policję o nieodpowiedzialnych rodzicach, którzy zajmowali się 7-miesięcznym dzieckiem. Na szczęście niemowlęciu nic się nie stało. Rodzice jeszcze dziś zostaną przesłuchani przez dochodzeniowców, a o dalszych losach dziecka zdecyduje sąd rodzinny.

Tuż po 10.00 pracownicy ośrodka pomocy społecznej w Górze Kalwarii powiadomili oficera dyżurnego o sytuacji, jaką zastali w jednym z mieszkań. Rodzice 7-miesięcznego dziecka sprawiali wrażenie kompletnie pijanych. Jednak powodem ich zachowania nie był alkohol. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że w organizmie matki dziecka wykryto obecność środków odurzających.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła dziecko do szpitala na badania. Na szczęście niemowlęciu nic się nie stało. Ponieważ nie było osoby, która mogłaby zaopiekować się chłopczykiem, trafił on do domu dziecka.

Dziś o całej sprawie został powiadomiony sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszych losach dziecka. Nieodpowiedzialnymi rodzicami zajmą się dziś dochodzeniowcy.

Powrót na górę strony