Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla inowrocławskich kryminalnych

Data publikacji 20.04.2021

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu mieszkanka Inowrocławia złożyła podziękowanie, skierowane do policjantów, „... za zaangażowanie się w sprawę kradzieży rowerów, na Osiedlu Piastowskim, w wyniku których odzyskałam swój rower”. Takie słowa od mieszkanki miasta to dla policjantów wyraz uznania za ich służbę.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu podinsp. Karola Konopackiego wpłynęły podziękowania od inowrocławianki, która chciała w kilku słowach podziękować i wyrazić uznanie dla policjantów za wykrycie przestępstwa kradzieży.

W marcu br. z klatki schodowej przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu został skradziony rower typu damka. Kryminalni, działając przy sprawie, ustalili, że za tą kradzieżą oraz kilkoma innymi może stać 26-letni mężczyzna. Policjanci uzyskali też informację, że skradzione mienie może być w jednym z lombardów. To szybko się potwierdziło. Rower tam właśnie był i został odzyskany.

Pozostało ujęcie sprawcy, co było tylko kwestią czasu. Jeszcze w marcu kryminalni namierzyli i zatrzymali 26-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży łącznie trzech rowerów z Osiedla Piastowskiego. Policjanci odzyskali dwa z nich. Mężczyzna poniesie konsekwencje, bo za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony