Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni z Boguszowic zatrzymali nożownika

Data publikacji 21.04.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wczorajszego ataku na 28-letniego mieszkańca Rybnika. Mężczyzna został kilkukrotnie zraniony nożem przez przypadkowego napastnika. Poszkodowany z ranami kłutymi trafił do szpitala, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20.04.2021 r., około 21.45 w rejonie wybiegu dla psów w Rybniku przy ulicy Sztolniowej. Z ustaleń policjantów z Komisariatu Policji w Boguszowicach wynika, że podczas spaceru z psem grupa osób napotkała mężczyznę, który zaczął zaczepiać pupila należącego do 28-latka. Kiedy zwrócono mu uwagę aby nie drażnił psa, mężczyzna odszedł. Po pewnym czasie awanturnik wrócił na miejsce i zaatakował 28-latka nożem, zadając ciosy w klatkę piersiową, ramię oraz udo. Jeden ze świadków zdarzenia pobiegł za sprawcą.

W toku czynności kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Rybnika. W sprawie zatrzymano również 38-latkę podejrzaną o utrudnianie czynności kryminalnym. Cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony