Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczali ewakuację szpitala

Data publikacji 21.04.2021

Policjanci Komendy Powiatowej w Międzyrzeczu pomagali przy ewakuacji pacjentów ze skwierzyńskiego szpitala. Dzięki ich pomocy udało się sprawnie przeprowadzić całą akcje, a pacjenci bez przeszkód mogli dotrzeć do innych specjalistycznych placówek medycznych.

We wtorek, 20.04.2021 r., policjanci z Międzyrzeckiej Policji wraz z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej pomagali przy zabezpieczeniu ewakuacji Skwierzyńskiego Szpitala w związku z pandemią Covid-19. Ważne w podjętych działaniach było usprawnienie odbywających się przewozów pacjentów do odpowiednich placówek. Dzięki sprawnej współpracy służb oraz ich  zaangażowaniu przeprowadzone działania wyszły sprawnie i obeszło się bez przeszkód. Głównymi zadaniami na jakich skupili się policjanci był nadzór i kierowanie ruchem na skrzyżowaniach, aby umożliwić sprawny transport chorych.

Policjanci od początku wybuchu pandemii koronawirusa wykazują się dużym zaangażowaniem i ciężką pracą w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom. Pełnią służbę na granicach, sprawdzają osoby pozostające na kwarantannie czy izolacji domowej, reagują na przypadki łamania obostrzeń sanitarnych.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • Policjant kieruje ruchem na skrzyżowaniu. W tle przejeżdżający ambulans medyczny.">
  • Policyjny radiowóz przy wjeździe na teren szpitala.">
  • Policjant kieruje ruchem na skrzyżowaniu. W tle przejeżdżający ambulans medyczny.">
  • "Ratownicy medyczni w kombinezonach ochronnych przy karetce.">
Powrót na górę strony