Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono auta warte 600 tys. zł

Data publikacji 08.05.2008

Policjanci z Żywca zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który jechał bez prawa jazdy kradzionym samochodem. Policjanci znależli przy nim dwa komplety kluczyków do kolejnych poszukiwanych aut. W sumie zabezpieczyli trzyauta marki BMW o wartości ponad 600 tys. zł. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

28-letniego mężczyznę policjanci zatrzymali około godziny 13:00. Kierowca nie miał dokumentów, a pojazd, którym się poruszał, był kradziony. Jak ustalili policjanci zajmujący się sprawą, zatrzymany złamał orzeczony wobec niego wcześniej sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wcześniej 28-latek był zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwym, wtedy też został ukarany i zatrzymano jego prawo jazdy. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli w samochodzie dwa komplety kluczyków do innych aut. Mężczyzna wskazał parkingi, na których stały samochody, do których miał kluczyki.

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli trzy poszukiwane auta bmw wartości ponad 600 tys. zł. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, za co grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.
Powrót na górę strony