Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeleniogórscy policjanci interweniowali, gdy zobaczyli ogień wydobywający się spod autobusu

Data publikacji 29.04.2021

Jeleniogórscy policjanci w trakcie patrolu w Karpaczu na rondzie przy ul. Konstytucji 3 Maja, a Obrońców Pokoju zauważyli rozlaną plamę oleju. Jadąc jej śladem zauważyli autobus, spod którego wydobywał się ogień. Natychmiast zatrzymali kierowcę, który nie wiedział, że autobus się pali. Funkcjonariusze rozpoczęli gaszenie pojazdu, a wezwani na miejsce strażacy dokończyli akcję gaśniczą. Na szczęście w autobusie nie było pasażerów.

28 kwietnia 2021 roku, około godziny 5.10 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu w trakcie patrolowania miasta zauważyli na rondzie przy ulicy Konstytucji 3 Maja, a Obrońców Pokoju rozlaną plamę oleju. Ruszyli jej śladem, gdyż chcieli sprawdzić, skąd ona pochodzi.

Policjanci na ulicy Parkowej zauważyli jadący przed nimi autobus, spod którego wydobywały się płomienie ognia. Natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania i poinformowali go o zagrożeniu. Okazało się, że mężczyzna w ogóle nie wiedział, że autobus się pali. Funkcjonariusze rozpoczęli gaszenie pojazdu, a akcję dokończyli wezwani na miejsce strażacy.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W autobusie znajdował się tylko kierowca, gdyż był to jego pierwszy kurs.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Film Jeleniogórscy policjanci interweniowali, gdy zobaczyli ogień wydobywający się spod autobusu

Pobierz plik Jeleniogórscy policjanci interweniowali, gdy zobaczyli ogień wydobywający się spod autobusu (format mp4 - rozmiar 7.5 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony