Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany przez policjanta po służbie

Data publikacji 30.04.2021

Policjant z ostrowieckiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 22-latka, który kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Zachowanie mężczyzny w fiacie zwróciło uwagę czujnego funkcjonariusza, który natychmiast podjął interwencję. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili przy mieszkańcu gminy Bodzechów marihuanę. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 29.04.2021 r., po godzinie 17:00 policjant z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, wracając do domu po zakończonej służbie zauważył kierującego pojazdem marki Fiat. Zachowanie mężczyzny wzbudziło obawę funkcjonariusza, że ten może być nietrzeźwy. Intuicja nie zawiodła interweniującego policjanta. Okazało się, że 22-latek znajdował się pod wpływem środków odurzających, ponadto posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Św. To jednak nie koniec kłopotów mieszkańca gminy Bodzechów, w trakcie czynności ujawniono przy nim narkotyki - susz marihuany.

Kierowanie pod wpływem narkotyków oraz ich posiadanie, łamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów – za wszystkie przewinienia 22-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Kielcach / mw)

Powrót na górę strony