Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla policjantów za pomoc w trudnych chwilach

Data publikacji 05.05.2021

Komendant Komisariatu Policji w Łochowie otrzymał maila, w którym mieszkaniec Warszawy podziękował za zaangażowanie i uzyskaną pomoc od dyżurnego oraz interweniujących policjantów. Rodzina nie mieszkająca na miejscu podziękowała za okazane zaangażowanie i pomoc podczas trudnych chwil.

Policjanci wykonując swoje codzienne zadania nie oczekują specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak jest nam bardzo miło jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów.

Zakres działań jakie codziennie podejmują policjanci jest bardzo szeroki. Zapobieganie wykroczeniom, przestępstwom i ściganie ich sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach.

Do przykrego zdarzenia doszło pod koniec kwietnia, gdzie na działce letniskowej zmarł tata nadawcy listu. Jak się okazało, trudno było rodzinie, która nie mieszka na co dzień w powiecie węgrowskim, ustalić i wezwać lekarza, który potwierdziłby zgon mężczyzny. Z pomocą przyszedł dyżurny Komisariatu Policji w Łochowie, który swoim zaangażowaniem pomógł rodzinie. Podjął stosowne działania i patrol dowiózł na miejsce lekarza, który wykonał niezbędne czynności i sporządził stosowną dokumentację.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony