Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Wrocławia poszukują zaginionego mężczyzny

Wrocławscy funkcjonariusze prowadzą czynności w związku z zaginięciem Edwarda Błaszczyka, zamieszkałego we Wrocławiu. Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna tel. 47 871 43 80 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 871 34 02 lub 693 726 094.

Komisariat Policji Wrocław-Fabryczna informuje, iż wczoraj 4.05.2021 r. w godzinach popołudniowych, ze swojego miejsca zamieszkania we Wrocławiu przy ul. Białoruskiej wyszedł 80-letni mężczyzna Edward Błaszczyk.

Mężczyzna do dziś nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi. 

Zaginiony z powodów zdrowotnych nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji i może potrzebować pomocy medycznej. Ma trudności z poruszaniem. Może posiadać ze sobą niebieski rower.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost 170 cm, krępa budowa ciała, oczy szaroniebieskie, łysina na czubku głowy. Brak znaków szczególnych. 
  • Mężczyzna ubrany był w szare spodnie dresowe, szarą bluzę polarową, szarą czapkę z daszkiem i brązowe buty. 

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna tel. 47 871 43 80 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 871 34 02 lub 693 726 094.

Funkcjonariusze od kilkunastu godzin prowadzą intensywne działania ukierunkowane na odnalezienie starszego mężczyzny. W poszukiwania zaangażowanych jest kilkudziesięciu policjantów, zarówno z komisariatu przy ul. Połbina, jak i innych jednostek Komendy Miejskiej Policji i Oddziału Prewencji Policji. Prowadzone są również czynności z udziałem psów służbowych wyspecjalizowanych do poszukiwania śladów zapachowych. Dodatkowo funkcjonariusze pionu kryminalnego sprawdzają każdą, nawet najdrobniejszą informację, która może przyczynić się do odnalezienia seniora.

(KWP we Wroclawiu / kp)

Powrót na górę strony