Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwaj mężczyźni zginęli, po tym jak wjechał w nich kierowca volvo

Data publikacji 05.05.2021

Nie udało się uratować życia dwóch mężczyzn, którzy zginęli po tym jak wjechał w nich kierowca volvo. 58 i 73 latek, którzy w chwili wypadku siedzieli pod wiatą przy stacji paliw pomimo prowadzonej reanimacji zmarli na miejscu wypadku. 38 - latek, który kierował samochodem został zatrzymany. Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:00 w miejscowości Biszcza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 38 – letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego kierując samochodem marki Volvo wjechał w wiatę znajdującą się przy stacji paliw pod którą siedziało dwóch mężczyzn. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji w wyniku odniesionych obrażeń obydwaj mężczyźni zginęli na miejscu, byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego w wieku 58 i 73 lat.

38 – letni kierowca volvo jak wynika z przeprowadzonego przez policjantów badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu był trzeźwy, została również od niego pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających i alkoholu. Został zatrzymany, w chwili wypadku nie odniósł obrażeń.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Ciała zmarłych mężczyzn decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowy przebieg tego tragicznego zdarzenia.

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • uszkodzony samochód na miejscu wypadku
  • samochód volvo z miejsca wypadku śmiertelnego
  • uszkodzony samochód na lawecie
Powrót na górę strony