Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tczewianka podziękowała policjantom za zaopiekowanie się wnukiem

Data publikacji 11.05.2021

Mieszkanka Tczewa, która pod koniec kwietnia br. w godzinach nocnych ze względu na zły stan zdrowia trafiła do szpitala, podziękowała wczoraj tczewskim policjantom. Wezwani na miejsce mundurowi zaopiekowali się pozostawionym w mieszkaniu 6-latkiem do czasu powrotu dziadka z pracy.

29 kwietnia br. po godzinie 22:00 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o mieszkance Tczewa, która ze względu na zły stan zdrowia miała być zabierana do szpitala przez ratowników medycznych. Policjant przyjmujący zgłoszenie ustalił, że w mieszkaniu pozostał mały chłopiec. Wysłani na miejsce mundurowi z wydziału prewencji na klatce schodowej minęli się z kobietą i ratownikami medycznymi. Stróże prawa dowiedzieli się wówczas od wymagającej pomocy medycznej kobiety, że w mieszkaniu znajduje się jej niepełnosprawny 6-letni wnuk. Funkcjonariusze weszli do mieszkania i zaopiekowali się 6-latkiem oraz powiadomili jego dziadka o całym zdarzeniu.

Wczoraj, 10.05.2021 r., mieszkanka Tczewa, która wróciła już ze szpitala, odwiedziła policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Tczewie i podziękowała interweniującym w tym czasie funkcjonariuszom za opiekę nad wnukiem.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Dwaj umundurowani policjanci i kobieta, która w ręku trzyma kwiaty
  • Umundurowany policjant i kobieta, która w ręku trzyma kwiaty
  • Dwaj umundurowani policjanci i kobieta, która w ręku trzyma kwiaty
Powrót na górę strony