Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowi funkcjonariusze w szeregach podlaskiej Policji

Data publikacji 11.05.2021

Nowo przyjęci policjanci ślubowali „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”. Rotę ślubowania od 12 funkcjonariuszy przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc.

Dziś (10.05.2021 r.) w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. W uroczystości uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc wraz z Zastępcą oraz kapelani podlaskiej Policji, kadra kierownicza i przedstawiciel związków zawodowych. Rotę ślubowania od policjantów przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc. Dwunastu funkcjonariuszy ślubowało m.in. „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”.

Policjanci musieli wcześniej sprostać wymogom stawianym kandydatom do służby i przejść wszystkie etapy postępowania kwalifikacyjnego. W kwietniowym naborze, do służby w garnizonie podlaskim przyjęto 9 policjantek i 12 policjantów.

(KWP w Białymstoku / kp)

  • policjanci podczas uroczystości ślubowania
  • policjanci podczas uroczystości ślubowania
  • policjanci podczas uroczystości ślubowania
Powrót na górę strony