Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci doskonalili techniki jazdy pojazdami służbowymi

Data publikacji 11.05.2021

262 policjantów z komend miejskich i powiatowych kujawsko-pomorskiego garnizonu uczestniczyło w szkoleniu realizowanym w ramach doskonalenia zawodowego dla kierujących pojazdami służbowymi. Funkcjonariusze najpierw poznali teoretyczne podstawy, a później zdobytą wiedzę doskonalili w praktyce.

Zakończył się cykl dwudniowych szkoleń realizowanych w ramach doskonalenia zawodowego lokalnego dla kierujących pojazdami służbowymi. Zajęcia obejmowały zarówno część teoretyczną, która realizowana była w obiektach Policji, jak i praktyczną, ta odbywała się Bydgoszczy na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. przy ul. Szubińskiej 107 w Bydgoszczy.

W zajęciach, pod okiem doświadczonych policyjnych instruktorów jazdy, wzięło udział 262 policjantów z jednostek organizacyjnych Policji woj. kujawsko-pomorskiego. Podczas zajęć funkcjonariusze mieli możliwość doskonalenia jazdy między innymi samochodami z zamontowanymi trolejami oraz pokonywali przeszkody ustawione na torach jazdy.

Uczestnicy szkolenia zgodnie ocenili, że zajęcia były bardzo interesujące i z pewnością wezmą udział w kolejnych.

Organizatorzy dziękują Panu Dyrektorowi Rozwoju Biznesu i Infrastruktury Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. w Bydgoszczy, Panu Dyrektorowi Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu oraz właścicielom Toruńskiej Akademii Jazdy, przy wsparciu których zrealizowano tak ciekawe, a jednocześnie bardzo przydatne warsztaty.

  • Zdjęcie siedziby Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. w Bydgoszczy
  • Widok siedziby Toruńskiej Akademii Jazdy
  • Policjanci-słuchacze siedzą tyłem, a szkoleniowcy przodem na tablicy wyświetlony napis: kierowanie pojazdem uprzywilejowanym

Pliki do pobrania

  • 91.49 KB
    Opis do filmu.
Powrót na górę strony