Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Hospicjum potrzebuje pomocy. Policjanci ruszyli ze zbiórką

Data publikacji 12.05.2021

Gorzowscy policjanci wielokrotnie organizowali lub włączali się w zbiórki darów dla potrzebujących. Teraz odpowiadają na apel hospicjum, który potrzebuje wsparcia. Pomóc może każdy. Potrzebne są przedmioty niezbędne do codziennego funkcjonowania - opatrunki, środki chemiczne i materiały plastyczne dla dzieci. Policjanci zachęcają do włączenia się do zbiórki.

Nie pierwszy raz policjanci angażują się w pomoc potrzebującym. Gorzowscy funkcjonariusze tym razem rozpoczęli zbiórkę dla hospicjum, które opiekuje się chorymi i potrzebującymi pomocy w cierpieniu. Każda z osób, która tam trafia, to inna historii, czasem niezwykle trudna. Misją Hospicjum Świętego Kamila jest różnorodność form opieki nad chorym i jego rodziną. Jest to realizowane w oparciu o koncepcję osobowego traktowania każdego człowieka, bez względu na jego przekonania, światopogląd czy wyznanie, a świadczone usługi są nieodpłatne.

Hospicjum potrzebuje wsparcie w codziennym funkcjonowaniu, dlatego policjanci z gorzowskiej komendy miejskiej odpowiadają na apel i organizują zbiórkę przedmiotów, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Z powodu koronawirusa niesienie pomocy chorym i potrzebującym, jest mocno ograniczona. Warto więc przekazać produkty, które dla hospicjum będą stanowiły istotną pomoc. Policjanci zbierają między innymi opatrunki, środki chemiczne czy materiały plastyczne dla dzieci. Funkcjonariusze zbiórkę prowadzą do 15 czerwca 2021 roku, a na dary czekają codziennie w godzinach 7-15 w Wydziale Prewencji gorzowskiej komendy przy ulicy Wyszyńskiego 122.


podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz
Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 

Powrót na górę strony