Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 41-letniego mężczyzny

Data publikacji 13.05.2021

Jeleniogórscy policjanci wspólnie ze strażakami i ratownikami z GOPR-u szukali wczoraj 41-letnigo mieszkańca powiatu karkonoskiego, którego zaginięcie zgłosiła matka. Kobieta była zaniepokojona, ponieważ syn był w bardzo złej kondycji psychicznej i gdy wyszedł z domu, istniało zagrożenie, że może się targnąć na swoje życie. Po około 3 godzinach poszukiwań mężczyzna został odnaleziony.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze 12 maja bieżącego roku około godziny 13:30 zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek powiatu karkonoskiego o zaginięciu jej 41-letniego syna. Zgłaszająca była zaniepokojona, gdyż mężczyzna był w złym stanie psychicznym i istniało niebezpieczeństwo, że może on targnąć się na swoje życie.

Jeleniogórscy policjanci, strażacy oraz ratownicy GOPR rozpoczęli poszukiwania 41-latka. Sprawdzono szpitale, teren w pobliżu jego miejsca zamieszkania oraz te obszary, gdzie wedle poczynionych ustaleń mógł się znajdować mężczyzna. Po około trzech godzinach funkcjonariusze uzyskali informację, że poszukiwany najprawdopodobniej znajduje się na przystanku autobusowym w Michałowicach. Informację tę przekazał kolega zaginionego, który wraz z nim oczekiwał na przyjazd mundurowych.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony