Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni przejęli narkotyki warte ponad 10 tys. zł

Data publikacji 14.05.2021

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali w poniedziałek 20-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Kryminalni podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli ponad 35 gramów kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 10 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej znanego im 20-latka. W jego bmw wyczuwalny był charakterystyczny zapach marihuany, jednak mężczyzna nie miał przy sobie narkotyków.

Nieumundurowany patrol pojechał wraz z mężczyzną do jego miejsca zamieszkania. Podczas przeszukania policjanci nie znaleźli jednak zielonego suszu, a biały, zbrylony proszek. Jak się okazało, była to kokaina.

Młody mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do częstochowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora, 20-latek został objęty policyjnym dozorem. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

(KWP w Katowicach / mw)

  • zatrzymany mężczyzna siedzi na krzesełku z kajdankami założonymi na ręce trzymane z przodu
  • zbrylony biały proszek
Powrót na górę strony