Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Puław uratowali życie mężczyznie

Data publikacji 14.05.2021

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów puławskiej prewencji odnaleziony został 25-latek, który chciał odebrać sobie życie. Funkcjonariusze odnaleźli go kilka minut po tym, jak z dyżurnym skontaktowała się przerażona matka puławianina, która powiadomiła o swych obawach. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj (13.05.2021 r.) po południu dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony, że 25-letni mieszkaniec Puław chce popełnić samobójstwo. Z relacji zaniepokojonej matki mężczyzny wynikało, że syn najpierw próbował odebrać sobie życie w domu, a gdy to się nie udało, wsiadł w samochód i odjechał. Przypuszczając, że syn będzie próbował popełnić samobójstwo poza domem, poprosiła o pomoc Policję.

Po tej informacji policjanci od razu rozpoczęli czynności poszukiwawcze. Ogłoszony został alarm dla jednostki, dyżurny podał komunikat patrolom. Kilka minut później, jeden z patroli prewencji odnalazł samochód, którym poruszał się zaginiony 25-latek. Roztrzęsiony, zdenerwowany mężczyzna siedział w samochodzie. Funkcjonariusze wezwali do niego karetkę pogotowia. Puławianin trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony