Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zastępca dyżurnego po służbie zauważył transakcję narkotykową

Data publikacji 17.05.2021

Policjant z bytowskiej komendy po zakończonej służbie zauważył na parkingu w Bytowie jak mężczyzna z samochodu sprzedaje narkotyki. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał jednego z mężczyzn, a drugi widząc interweniującego policjanta, odjechał z miejsca. Dzięki pracy śledczych 19-latek również został bardzo szybko zatrzymany. Za posiadanie i udzielanie innej osobie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Starszy aspirant Wiesław Zelewski jest zastępcą dyżurnego bytowskiej komendy. W czwartek, 13.05.2021 r., po zakończonej służbie zauważył jak na parkingu w Bytowie mężczyzna z samochodu sprzedaje narkotyki. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał 20-latka, który kupował narkotyki. Drugi mężczyzna widząc interweniującego policjanta odjechał z miejsca. Przy zatrzymanym mieszkańcu Bytowa mundurowi, którzy dotarli na miejsce, ujawnili amfetaminę. Dzięki pracy śledczych został zatrzymany również drugi mężczyzna. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę.

Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie i udzielanie innej osobie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony