Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci szukają sprawcy rozboju u jubilera

Data publikacji 17.05.2021

Policjanci poszukują sprawcy rozboju w sklepie z biżuterią, do którego doszło 14 maja br. przy ulicy Mickiewicza w Bolesławcu. Funkcjonariusze analizują i zabezpieczają zdobyte zapisy z kamer monitoringów. Jeżeli wiesz kto jest na nagraniu powiadom nas!

14 maja 2021 r. po godz. 9.00 policjanci otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, o tym, że w jednym ze sklepów jubilerskich doszło do rozboju. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu skierował na miejsce policjantów służby kryminalnej oraz prewencji, którzy zabezpieczyli miejsce przestępstwa. Z informacji, które uzyskali policjanci wynika, że do sklepu wszedł zamaskowany sprawca, który ukradł biżuterię i uciekł. Policjanci wykonali oględziny, przesłuchują świadków, rozmawiają z osobami, które mogą mieć informacje na temat sprawcy bądź sprawców tego przestępstwa.

Policjanci poszukują osoby, której wizerunek jest prezentowany na nagraniu i zdjęciu.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu osoby widocznej na nagraniu i zdjęciu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu przy ulicy Zygmunta Augusta 20. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu 47 873 32 00, lub do Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego 47 873 32 34, bądź pisząc na adres dyzurny@boleslawiec.wr.policja.gov.pl. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony