Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyprzedzał tiry na wzniesieniu i zakręcie

Data publikacji 20.05.2021

Kierowca toyoty na krajowej "ósemce" wyprzedzał ciężarówki na wzniesieniu i zakręcie. Nie spodziewał się, że jego brawurową jazdę nagrywa kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział obywatel Łotwy, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli toyotę. Chwilę wcześniej kierujący nim mężczyzna wyprzedzał ciąg pojazdów lekceważąc przy tym przepisy ruchu drogowego. Nie wiedział, że jego brawurową jazdę zarejestrowała kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed. Na nagraniu widać jak kierowca osobówki wyprzedza pojazdy ciężarowe na wzniesieniu i łuku drogi. Do tego zdarzenia doszło wieczorem, 9 maja 2021 r., na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Krasne Folwarczne. Okazało się, że za kierownicą toyoty siedział obywatel Łotwy, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Kierowco! Pamiętaj, że na drodze nie jesteś sam. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

(KWP w Białymstoku / mw)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 43.09 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony