Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#LivezPolicją – zostań policjantem ruchu drogowego

Data publikacji 20.05.2021

Ich służba nie jest łatwa – często są świadkami tragedii. Codziennie mają do czynienia z różnymi ludzkimi charakterami. Zazwyczaj są pierwszymi policjantami, których poznają najmłodsi. Jeśli więc jesteś ciekaw, jak zostać policjantem ruchu drogowego i jak wygląda codzienna służba tych, którzy pilnują bezpieczeństwa na polskich drogach - koniecznie musisz obejrzeć nasz najnowszy #LivezPolicją!

A może chcesz się dowiedzieć co się kryje pod skrótem MAH i ile koni mechanicznych mają radiowozy, którymi jeżdżą policjanci z grupy Speed?

Jeśli Twoja odpowiedź na to pytanie brzmi: TAK - koniecznie spotkaj się z nami w najbliższy wtorek, 25 maja, o godz. 18.00

A może bardziej interesuje Cię jakie grzechy najczęściej na swoim sumieniu mają kierowcy i to, w jaki sposób się z nich tłumaczą?

Zajrzyj na nasze profile: Instagram: @policja_kgp, Facebook: @policjaPL oraz Youtube: youtube.com/PolskaPolicja już 25 maja o godz. 18.00!

Warto się z nami spotkać!

Tym razem naszym gościem będzie policjantka ze stołecznego Wydziału Ruchu Drogowego – zawodowo i prywatnie miłośniczka motocykli.

Pamiętaj – już wkrótce #LivezPolicją – zostań policjantem ruchu drogowego.

Do zobaczenia wkrótce!

Plansza informująca o #LivezPolicją U góry na środku napis #LivezPolicją Poniżej napis Zostań policjantem ruchu drogowego,  Poniżej 25 maja 2021 r. godz. 18.00

Powrót na górę strony