Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla legnickiej policjantki

Kilka dni temu do Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania od mieszkańca Legnicy dla policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy za wykrycie sprawcy kradzieży wózka oraz skuteczny odzysk mienia. Według piszącej podziękowania kobiety, prowadząca sprawę policjantka wykazała się „niebywałym zaangażowaniem i profesjonalizmem…”. Słowa uznania, mimo iż nie są przez funkcjonariuszy wyczekiwane, niezmiernie cieszą i motywują.

Policjantka Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, na co dzień zajmująca się postępowaniami w sprawie o wykroczenia prowadziła czynności dotyczące kradzieży wózka ogrodowego. Poszkodowany wartość strat wycenił na kwotę 350 złotych. Policjantka wspólnie z innymi funkcjonariuszami trafnie wytypowała sprawę kradzieży, który usłyszał zarzuty.

Kilka dni temu do Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Dariusza Wesołowskiego wpłynęły podziękowania dla policjantki za wykazanie się „niebywałym zaangażowaniem i profesjonalizmem… dzięki jej działaniu sprawca został wykryty, zaś skradziony wózek został mi zwrócony...”

(KWP we Wroclawiu / kp)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony