Aktualności

Zawody rowerowe Olimpiad Specjalnych

Data publikacji 10.06.2021

9 czerwca br. przeprowadzono pierwsze, po ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią Covid -19, zawody rowerowe Olimpiad Specjalnych. Odbyły się one na terenie parku rekreacyjno – wypoczynkowego znajdującego się na warszawskich Młocinach.

W organizacji oraz ich przeprowadzeniu wzięli udział członkowie policyjnej organizacji “Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych”. W zawodach rozegranych na dystansach: 250, 500, 1000 oraz 3000 metrów rywalizowało około czterdziestu specjalnych sportowców. Radości związanej z udziałem w zawodach nie było końca, ponieważ dla każdego z nich liczy się zwycięska walka jaką toczą ze swoją niepełnosprawnością a nie miejsce, które zajmują. To właśnie sprawia, że od dwudziestu ośmiu lat ciągle jesteśmy razem z nimi.

(Tekst i zdjęcia: Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych)

  • pięciu organizatorów zawodów rowerowych Olimpiad Specjalnych
  • uczestnik zawodów rowerowych Olimpiad Specjalnych na rowerze i trzej organizatorzy
  • sześciu organizatorów zawodów rowerowych Olimpiad Specjalnych
  • organizatorzy i uczestnicy zawodów rowerowych Olimpiad Specjalnych pozują do zdjęcia, z przodu znajduje się rower, w tle widoczne banery policyjnej organizacji “Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych"
Powrót na górę strony
Polska Policja