Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od lat pomaga w trudnych sytuacjach życiowych. Jego zaangażowanie doceniają mieszkańcy

Do Komendanta Komisariatu Policji w Ustce wpłynęło podziękowanie od mieszkańca, w którym dziękuje on za kilkuletnie wsparcie dzielnicowego i wylicza jego zasługi. Mężczyzna mierzący się z trudną sytuacją życiową wyróżnia zaangażowanie policjanta, stawiając go za wzór człowieka w mundurze. Pochwała bez wątpienia jest potwierdzeniem zaangażowania funkcjonariusza w sprawy mieszkańców i skuteczności jego działań.

Do Komisariatu Policji w Ustce wpłynęło podziękowanie od mieszkańca. Mężczyzna dziękuje dzielnicowemu m.in. za nieustanne wsparcie w walce z chorobą i problemami rodzinnymi. „Aspirant wspiera mnie często bardziej niż bliscy, ponieważ systematycznie udziela konkretnych wskazówek odnośnie postępowania administracyjnego oraz praw i obowiązków. Kiedy rodzinie brakuje już siły i możliwości to właśnie dzielnicowy Marcin Zamościk wychodzi naprzeciw problemom” -czytamy w pierwszej części listu.

Kolejno mieszkaniec wylicza m.in.: „Aspirant znajduje czas, aby zasięgać opinii specjalistów chcąc dokładnie i celnie mierzyć się z problemami podopiecznych. Rozdaje hojnie czas, ale go nie trwoni, ponieważ monitoruje efekty swojej pracy. Mierzy się z wieloma sprawami i wykorzystuje predyspozycje jakie powinien posiadać każdy dzielnicowy. Fizyczna postura dzielnicowego budzi respekt, ale sposób wykonywania służby-szacunek”.

„Nie uważam, żebym robił coś niezwykłego. Byłem, jestem i będę dostępny dla swoich mieszkańców. Cieszę się, kiedy mogę pomagać i być świadkiem poprawy sytuacji w domach”- tak do pochwały odniósł się aspirant Zamościak.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • policjant stoi przed budynkiem komisariatu w Ustce
  • Podziękowania, których treść dostępna jest w komunikacie
Powrót na górę strony