Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowska policjantka najszybsza wśród kobiet

Data publikacji 21.06.2021

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie - sierżant Agata Iwanowicz okazała się najlepszą zawodniczką w ósmej edycji białostockiego półmaratonu w klasyfikacji służb mundurowych kobiet. Zawody odbyły się w miniony weekend w Białymstoku.

W weekend w Białymstoku odbył się "8. PKO Nocny Białystok Półmaraton”. Uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie ponad 21 kilometrów. W sportowych zmaganiach nie mogło zabraknąć oficera prasowego z augustowskiej komendy Policji. Sierżant Agata Iwanowicz wystartowała w biegu reprezentując Komendę Powiatową Policji w Augustowie w klasyfikacji Mistrzostw Służb Mundurowych w Półmaratonie. Policjantka uzyskała czas 1:41:18 i okazała się najszybszą zawodniczką wśród kobiet ze służb mundurowych.

Sport jest od wielu lat pasją augustowskiej policjantki, nie pierwszy raz staje na podium reprezentując augustowską komendę w zawodach biegowych. Startując w 2019 roku w „46. Maratonie Dębno” zajęła trzecie miejsce wśród startujących policjantek, a w ,,IV Biegu Niepodległości” w Ogrodniczkach stanęła na drugim miejscu podium w kategorii kobiet ze służb mundurowych.

Naszej policjantce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

(KWP w Białymstoku / mw)

  • zawodniczka biegnąca ulicą po bokach widoczne reklamy, auto, a z tyłu jedna z atrakcji wesołego miasteczka
  • umundurowana policjantka trzyma w reku medal
  • Policjantka na lodzi patrolowej
Powrót na górę strony