Łódzka policjantka najlepszą zawodniczką turnieju

Data publikacji 21.06.2021

W miniony weekend tj. 18-20 czerwca 2021r. odbył się turniej Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody odbyły się w Kaliszu i skupiły blisko 200 przedstawicieli różnych służb i formacji mundurowych. Mł. asp. Marta Mysur z Wydziału Doboru KWP w Łodzi została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju zdobywając dwa złote i jeden srebrny medal

Mł. asp. Marta Mysur reprezentowała Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi w kategorii wagowej - 60 kg w trzech formułach: pointfighting, kicklight i K1. Wspomniana zdobyła złote medal w pointfightingu i kicklighcie kończąc swoje walki finałowe przed czasem przewagą techniczną. Zwycięstwo w tych dwóch kategoriach spowodowało, iż została ona wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych i zawodowych!