Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkubina pchnęła nożem konkubenta

Data publikacji 14.05.2008

Policjanci z Kołobrzegu wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło dzisiaj w nocy na jednym z kołobrzeskich osiedli. We wspólnie zamieszkiwanym lokalu kobieta ugodziła śmiertelnie nożem swojego konkubenta, a później sama próbowała popełnić samobójstwo.

Do rodzinnej tragedii doszło około 1:40. Po otrzymanej informacji pod wskazany adres natychmiast skierowano patrol Policji. Na miejscu okazało się, że 49-letnia Justyna K. pchnęła nożem kuchennym
swojego konkubenta. Cios okazał się śmiertelny – kobieta trafiła mężczyznę w samo serce. Zaraz po tym próbowała popełnić samobójstwo, zadając sobie ciosy nożem w klatkę piersiową i brzuch.

Ze względu na doznane obrażenia kobieta została przewieziona do szpitala. Cały czas znajduje się pod dozorem Policji.

Od Justyny K. pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających. Zatrzymana zostanie przesłuchana gdy pozwoli na to jej stan zdrowia.

Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że para od kilku lat żyła w konkubinacie. Oboje pracowali. Mężczyzna często nadużywał alkoholu i wszczynał awantury domowe, jednak kobieta nigdy nie informowała Policji o problemach.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczność tej sprawy.
Powrót na górę strony