Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał matkę

Data publikacji 14.05.2008

Policjanci z Łukty zatrzymali złodzieja. Jak się okazało 29-letni Piotr Sz. z mieszkania swojej matki wyniósł telefon, elektronarzędzia oraz DVD. Przedmioty sprzedał, a pieniądze roztrwonił na alkohol. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się w małej miejscowości położonej w gminie Łukta. W poniedziałek do oficera dyżurnego tamtejszej jednostki Policji zadzwoniła mieszkanka, która zgłosiła, że z jej mieszkania w dziwnych okolicznościach zginął telefon komórkowy, elektronarzędzia oraz DVD. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą ustalili, że sprawcą tych wszystkich kradzieży jest jej 29-letni syn Piotr. Cały proceder trwał od 2 tygodni. Mężczyzna wykorzystywał sprzyjające okoliczności. Podczas nieobecności domowników z mieszkania wyniósł telefon komórkowy, po kilku dniach elektronarzędzia, a na końcu DVD. Wszystko o łącznej wartości 1200 złotych.

29-latka policjanci zatrzymali wczoraj w mieszkaniu. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Skradzione przedmioty 29-latek zdążył już sprzedać, a uzyskane w ten sposób pieniądze roztrwonił na alkohol.

Mężczyzna był już notowany za kradzieże.

Po wytrzeźwieniu Piotr Sz. zostanie przesłuchany i zostaną przedstawione mu zarzuty kradzieży. Najbliższe 5 lat może więc spędzić za kratkami.

Powrót na górę strony