Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

13-letni włamywacz

Data publikacji 14.05.2008

Lubelscy policjanci zatrzymali 13-latka, który na koncie ma cztery włamania do samochodów. Straty jakie spowodował nieletni złodziej to kwota około 2,5 tys. złotych. Teraz za swoje czyny 13-latek odpowie przed sądem rodzinnym.

Lubelscy "kryminalni" zapukali wczoraj rano do jednego z mieszkań przy ul. Odlewniczej w Lublinie. Z ich informacji wynikało, że mieszkający tam 13-letni Mateusz B. może być sprawcą kilku włamań do samochodów, jakie zostały zgłoszone na komisariacie w marcu i kwietniu br.

W trakcie czynności 13-latek przyznał się do czterech włamań – pod koniec marca do opla omegi, z którego skradł radioodtwarzacz CD, a w kwietniu do fiata seicento, opla frontiery i peugeota partnera, z których po wybiciu szyb kradł CB radia. Jak ustalili policjanci w wyniku tych włamań Mateusz B. spowodował łącznie straty w wysokości ok. 2,5 tys. zł.

Młody włamywacz, który jest już znany Policji, trafił wczoraj pod opiekę rodziców. Za włamania stanie przed sądem rodzinnym. Policjanci ustalają, czy chłopak nie brał udziału w innych kradzieżach.

Powrót na górę strony