Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pokrzywdzony sfilmował włamywacza

Data publikacji 14.05.2008

Goleniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradał jednego z mieszkańców. Dysponując dorobionym kluczem okradał mieszkanie pod nieobecność domowników. Wpadł, bo pokrzywdzony zamontował w domu kamerę, która zarejestrowała jego poczynania.

Jeden z mieszkańców miejscowości powiatu goleniowskiego od pewnego czasu zwrócił uwagę, że z jego domu giną różne przedmioty i pieniądze. Nie było jednak żadnych śladów włamania. Postanowił zamontować w domu kamerę, która miała rejestrować, co dzieje się w pomieszczeniu pod jego nieobecność. Kiedy po powrocie odtworzył zapis kamery, zobaczył wchodzącego do domu mężczyznę, który zaczął przeszukiwać poszczególne pomieszczenia. Zaglądał do szafek i przeszukiwał szuflady. Nic nie zabrał ponieważ spłoszył go jakiś hałas.

Po obejrzeniu zapisu kamery policjanci jeszcze w tym samym dniu zatrzymali mężczyznę. Trafił on do policyjnego aresztu. Okazało się, że jest to 25-letni mieszkaniec Maszewa, który dysponował dorobionym kluczem do domu poszkodowanego. Korzystając z niego, wielokrotnie podczas nieobecności domowników okradał ich. W trakcie przesłuchania
przyznał się do przestępstw. Grozi mu teraz kara do lat 10pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony