Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaopatrywał handlarzy w podróbki kosmetyków

Data publikacji 15.05.2008

Perfumy, wody toaletowe, pudry, pomadki do ust, tusze do rzęs i kremy znanych światowych firm zabezpieczyli stołeczni policjanci u 31-letniego Ormianina. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna od kilku miesięcy zaopatrywał handlarzy w podróbki kosmetyków. Wyroby najprawdopodobniej pochodzą z przemytu. Szacuje się, że wartość zabezpieczonego towaru wynosi co najmniej 52.000 złotych.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i stołeczni wywiadowcy są stale obecni na warszawskich bazarach i targowiskach. Kontrolują miejsca, w których sprzedawcy mogą handlować nielegalnym towarem. Sprawdzają każdą informację o nielegalnym procederze. Tak też było i tym razem.

31-letni obywatel Armenii wpadł w ręce stołecznych policjantów w pobliżu dworca Stadion. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad 1.000 różnego rodzaju kosmetyków: perfumy, wody toaletowe, pudry, pomadki do ust, tusze do rzęs i kremy znanych światowych koncernów. Ich wartość szacuje się na co najmniej 52.000 złotych. Wyroby te prawdopodobnie pochodzą z przemytu.

Jak ustalono, mężczyzna od kilku miesięcy zaopatrywał handlarzy w podróbki kosmetyków. Zrobił sobie z tego zajęcia stałe źródło dochodu. Teraz jego sprawą zajmą się dochodzeniowcy z Pragi Południe.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.64 MB)

Powrót na górę strony