Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali heroiną w pubach

Data publikacji 15.05.2008

Sześcioosobową grupę dilerów narkotyków zatrzymali wczoraj zielonogórscy kryminalni. Sprawcy sprzedawali duże ilości środków odurzających w mieście i w okolicach zielonogórskich lokali. Szacuje się, że grupa wprowadziła do obrotu co najmniej kilka tysięcy działek narkotyków wartości ok. 60 tys. zł. Za handel narkotykami zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymaniem 6 osobowej grupy dilerów zakończono wczoraj wieczorem prowadzone przez zielonogórskich policjantów czynności operacyjne.
Zatrzymani to mieszkańcy Zielonej Góry i okolic w wieku 20 – 42 lat. Policjanci ustalili, że przestępcy sprzedawali głównie duże ilości heroiny na terenie miasta i w okolicach zielonogórskich lokali.

Przy zatrzymanych znaleziono kilkadziesiąt działek narkotyków. Ustalono, że grupa wprowadziła do obrotu co najmniej kilka tysięcy działek narkotyków wartości ok. 60 tys. zł.

Za handel narkotykami zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Od początku roku zielonogórscy policjanci zatrzymali już 30 osób trudniących się handlem narkotykami. Wartość wprowadzonych w 2008 roku do obrotu narkotyków: marihuany, heroiny i amfetaminy to prawie pół miliona złotych.

Powrót na górę strony