Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują zaginionego mężczyzny

Data publikacji 15.05.2008

Elbląscy policjanci poszukują zaginionego 75-latka. Stanisław Januszkiewicz 8 maja br. wyszedł z domu w miejscowości Milejewo i do chwili obecnej nie powrócił. Po raz ostatni był widziany w rejonie miejscowości Próchnik i Krasny Las.

Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma siwe krótkie włosy, szczupłą twarz, jasne oczy. Zaginiony ma też bliznę na lewym policzku.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w zieloną kurtkę typu moro, ciemne spodnie, miał też ciemną czapkę z daszkiem z napisem "Specjal Polska". Poruszał się zielonym rowerem typu damka.

Policjanci poszukują świadków, którzy widzieli mężczyznę w dniu zaginięcia pomiędzy godziną 13.00 a 14.00 w miejscowości Próchnik - Krasny Las, na drodze prowadzącej z Elbląga do Kadyn.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami - 997 (z tel. komórkowego 112), anonimowo - 0 800 39 22 18 lub 055 230 17 51.

Wszelkie informacje można również podawać anonimowo za pomocą linku "przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy - www.elblag.policja.gov.pl
Powrót na górę strony