Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię

Data publikacji 15.05.2008

Funkcjonariusze z Aleksandrowa uratowali kobietę, która usiłowała popełnić samobójstwo dzwoniąc wcześniej na Policję i informując o swoich zamiarach. Została odnaleziona we własnym domu, po tym jak zażyła trzy opakowania leków. Półprzytomną kobietę pogotowie zabrało do szpitala.

Wczoraj około 14:00 dyżurny komendy powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim odebrał anonimowy telefon. Dzwoniąca kobieta poinformowała o zamiarze popełnienia samobójstwa. Przekazała jednocześnie, niepełny numer telefonu do swojej córki i prośbę o powiadomienie jej o tej decyzji.

Policjanci natychmiast nawiązali kontakt z córką desperatki. Kobieta podała dane osobowe matki i jej miejsce zamieszkania. Nie było czasu do stracenia. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres. Tam znaleźli leżącą na łóżku półprzytomną kobietę. Na stoliku obok leżały trzy puste opakowania po lekach. Nawiązanie z kobietą jakiegokolwiek kontaktu okazało się niemożliwe. Natychmiast na miejsce został wezwany lekarz, który zadecydował o zabraniu desperatki do szpitala.

Policjanci ustalają przyczyny jakimi kierowała się 54-latka próbująca targnąć się na swoje życie.
Powrót na górę strony