Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 9000 porcji narkotyków nie trafi na czarny rynek

Data publikacji 03.08.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W trakcie czynności zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Łącznie można uzyskać z nich ponad 9000 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło zabezpieczonych narkotyków oraz czy mężczyzna zajmował się ich dystrybucją. Sprawcy może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oraz Komisariatu I Policji komendy miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że 28-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, kryminalni ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej posiada narkotyki na swojej posesji. Sprawdzając magazyn policjanci znaleźli środki odurzające przechowywane w plastikowych wiadrach. Była to marihuana i amfetamina. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 9000 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany zajmował się ich dystrybucją.
 

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 15.91 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony