Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Siłą doprowadził pacjentkę do czynności seksualnej. Jest już w areszcie

Data publikacji 16.08.2021

Do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy trafił 51-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w jednym z gabinetów stomatologicznych przemocą doprowadził 24-letnią kobietę do obcowania płciowego. Policjanci sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy podejrzany ma na swoim koncie więcej tego typu przestępstw. Może mu grozić do 12 lat więzienia.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z 4. komisariatu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów na początku ubiegłego tygodnia, 24-latka udała się na umówioną wizytę do jednego z gabinetów stomatologicznych w dzielnicy Rury w Lublinie. Według pokrzywdzonej w trakcie zabiegu dentystycznego 51-latek zaczął zachowywać się dziwnie. W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą doprowadził ją do obcowania płciowego. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policjantom.

Funkcjonariusze w piątek (13.08.2021) zatrzymali 51-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą pokrzywdzonej do obcowania płciowego. Na wniosek policjantów i prokuratora podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Śledczy obecnie zbierają dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany na koncie ma więcej tego typu przestępstw.

51-latkowi może grozić nawet do 12 lat więzienia.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony