Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z wareckiej jednostki laureatką Plebiscytu Osobowość Roku

Data publikacji 18.08.2021

Podczas Gali w Teatrze Capitol w Warszawie asp. Aneta Ścisłowska odebrała statuetkę Osobowość Roku w kategorii Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna w powiecie grójeckim. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest głosami mieszkańców. Serdecznie gratulujemy.

W Teatrze Capitol w Warszawie odbyło się zwieńczenie plebiscytów Osobowość Roku 2019 i 2020. Na uroczystą galę zaproszenie otrzymała dzielnicowa z Warki asp. Aneta Ścisłowska, która w trakcie tego wydarzenia otrzymała pamiątkową statuetkę oraz dyplom jako laureatka plebiscytu Osobowość Roku 2020 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna na terenie powiatu grójeckiego.

Asp. Aneta Ścisłowska to policjantka z blisko 13-letnim stażem. Od 2016 roku jest dzielnicową w Komisariacie Policji w Warce. Nominowano ją za zaangażowanie w pomoc bezdomnym zwierzętom oraz organizację wszelkiego rodzaju akcji pomocowych wspierających mieszkańców Warki i powiatu grójeckiego. Organizowała między innymi warsztaty z samoobrony dla kobiet, paczki dla potrzebujących dzieci oraz osób starszych. Zawsze chętna do pomocy innym, również poza służbą.

Policjantka podkreśla, że nominacja to dla niej szczególny zaszczyt, za który jednocześnie bardzo dziękuje. Pragnie również podziękować wszystkim, którzy oddali na nią swój głos.

Składamy serdeczne gratulacje laureatce plebiscytu oraz życzymy wytrwałości i powodzenia w codziennej służbie.

Autor: nadkom. Agnieszka Wojcik

Zdjęcia: Polska Press

  • Dwie kobiety podają sobie ręce
  • Dyplom asp. Anety Ścisłowskiej, który odebrała za Osobowość Roku w kategorii Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna w powiecie grójeckim
  • Statuetka Osobowość Roku
Powrót na górę strony